Dvorac Castle Adventure
Dvorac Castle Adventure
569,95 €
Šifra: 38.00779
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Castle Adventure je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-3E, 450W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo p ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Castle Adventure je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-3E, 450W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 375 x 275 x 255 cm. Dimenzije pakiranja: 42 x 42 x 69. Preporučeno maksimalno opterećenje do 135 kg, preporučena operativna površina 10 m2 - 12,5 m2. CE certificiran.
| Brand | Avyna |
| Visina | 255.0 cm |
| Dubina | 375.0 cm |
| Širina | 275.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 135 |
| Dopušteni broj djece | 3 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 450W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 25 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 47 x 45 x 55 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Dvorac Castle Adventure
569,95 €
Drveni toranj za djecu
649,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.

