Dvorac Happy Bounce Water Slide
Dvorac Happy Bounce Water Slide
779,95 €
Šifra: 38.00880
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Happy Bounce Water Slide je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 750W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Happy Bounce Water Slide je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 750W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 400cm x 320cm x 250 cm. Dimenzije pakiranja: 46 x 46 x 70 cm. CE certificiran.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC, Polyester.
Dimenzije: 400cm x 320cm x 250 cm (napuhano), dimenzije pakiranja 54 x 54 x 75 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 180 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor 750W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 250.0 cm |
| Dubina | 320.0 cm |
| Širina | 400.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 180 |
| Dopušteni broj djece | 3 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 450W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 34 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 54 x 54 x 75 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Dvorac Big Party House
799,95 €
Dvorac Big Palace
854,95 €
Uz ovaj artikl uzeli su još...
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.

