Dvorac Happy Bounce New Castle
Dvorac Happy Bounce New Castle
619,95 €
Šifra: 38.00879
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Happy Bounce Activity je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 480W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo po ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Happy Bounce Activity je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 480W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 320cm x 300cm x 250cm. Dimenzije pakiranja: 42 x 42 x 85 cm. CE certificiran.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC, polyester.
Dimenzije: 320cm x 300cm x 250 cm. Dimenzije pakiranja: 42 x 42 x 85 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 135 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor 480W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 250.0 cm |
| Dubina | 300.0 cm |
| Širina | 320.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 135 |
| Dopušteni broj djece | 4 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 450W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 25 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 48 x 45 x 78 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Uz ovaj artikl uzeli su još...
Appearing wand
3,95 €
Coin Thru Glass
9,95 €
Cups and Balls
9,95 €
Transpo Cards
11,95 €
Houdini's Chains
12,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.


