Happy Bounce Ultimate Jump Slider
Happy Bounce Ultimate Jump Slider
923,95 €
Šifra: 38.01040
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Happy Bounce Ultimate Jump Slider je vrlo kvalitetan proizvod, dupli tobogan, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 680W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. P ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Happy Bounce Ultimate Jump Slider je vrlo kvalitetan proizvod, dupli tobogan, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom 680W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Preporučeno 5 - 6 korisnika odjednom ili opterećenje do cca. 225 kg.Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 500 x 400 x 265 cm (DxŠxV), dimenzije pakiranja 48 x 48 x 75 cm. Visina zaštitnih zidova cca. 160 cm. Set za sidrenje ( 6 komada ). Torba za transport.
Značajke
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC, polyester.
Dimenzije: 500 x 400 x 265 cm. Dimenzije pakiranja: 48 x 48 x 75 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 225 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor 680W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
Ključne Prednosti
Raznovrsne aktivnosti: Opremljen je dvostrukim toboganom za utrkivanje, košem za košarku i prostranim prostorom za skakanje.
Brzo postavljanje: Spreman je za igru u samo nekoliko minuta zahvaljujući snažnom kompresoru koji dolazi u paketu.
Izdržljiva konstrukcija: Izrađen je od visokokvalitetnog laminiranog PVC poliestera s dvostrukim šavovima za dodatnu čvrstoću.
Sigurnost: Sve otvorene strane osigurane su čvrstom mrežom koja sprječava padove.
| Brand | Avyna |
| Visina | 265.0 cm |
| Dubina | 400.0 cm |
| Širina | 500.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 225 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 680W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 40 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 48 x 48 x 75 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Drveni Teepee Hideaway
985,95 €
Airhockey Vortex 7ft Stainless
1.099,95 €
Kućica za igru Discovery
1.227,95 €
Airhockey Buffalo Hurricane 7 ft
1.295,96 €
Airhockey Typhoon 7 ft
1.810,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.



