High and Colorful Slide Professional
High and Colorful Slide Professional
2.595,95 €
Šifra: 38.02956
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
'High and Colorful Slide' je napuhanac s raznim opcijama korištenja i certificiran je za korištenje na javnim mjestima (osim u Nizozemskoj). Dimenzije ovog napuhanca su 5 x 3 x 4,2 metra. Visoki i dupli tobogan ima zid za penjanje kao veliki tobogan. ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
'High and Colorful Slide' je napuhanac s raznim opcijama korištenja i certificiran je za korištenje na javnim mjestima (osim u Nizozemskoj). Dimenzije ovog napuhanca su 5 x 3 x 4,2 metra. Visoki i dupli tobogan ima zid za penjanje kao veliki tobogan. Ovaj profesionalni napuhanac izrađen je od čvrstog, sigurnog i vrlo izdržljivog pvc materijala (0,55 mm). Napuhanci Professional ističu se svojom čvrstom konstrukcijom. Uobičajeni napuhanci izrađeni su od najlona umjesto pvc-a. 'High and Colorful Slide' dvostruko je prošiven i savršeno dorađen. Jedno je sigurno, s ovim napuhancem djeca će se zabavljati satima. Svi Avyna napuhanci standardno se isporučuju s kompresorom, torbom za spremanje, sidrima i malim priborom za popravak. Posebno snažan kompresor osigurava da napuhanac bude spreman za rad u roku od nekoliko sekundi. Svi Avyna napuhanci zadovoljavaju najnovije sigurnosne zahtjeve, ali ovi profesionalni imaju i certifikat za javnu uporabu. Certifikacija vrijedi u svim zemljama, osim u Nizozemskoj.
Napomena: Napuhanci se mogu vratiti samo ako ambalaža još nije otvorena. Napuhanci koji su otvoreni i/ili napuhani neće biti prihvaćeni za povrat
Napomena: Napuhanci se mogu vratiti samo ako ambalaža još nije otvorena. Napuhanci koji su otvoreni i/ili napuhani neće biti prihvaćeni za povrat
| Brand | Avyna |
| Visina | 420.0 cm |
| Dubina | 500.0 cm |
| Širina | 300.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 200 |
| Dopušteni broj djece | 4 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Visina površine za skakanje (cm) | 40 |
| Dimenzije površine za skakanje (cm) | 300 x 150 |
| Materijal | PVC |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.55 |
| Broj plastičnih sidra | 6 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 950W/220V |
| Dužina kabela (m) | 2.00 |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 60 |
| Dimenzije pakiranja kompresora (cm) | 50 x 50 x 32 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 80 x 80 x 60 |
| Težina pakiranja kompresora (kg) | 11 |
| Osnovna upotreba | Komercijalna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Extreme Waterpark Professional
3.174,95 €
Betonski stol za Nogotenis Green
4.756,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.



