Dvorac Big Party House
Dvorac Big Party House
799,95 €
Šifra: 38.00802
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Big Party House je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Isporučuje se u kompletu s kompresorom. Odlikuje ga velika površina za skakanje, atraktivne boje i velika izdržljivost. Dimenzije: 500 x 400 x 250 cm. P ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Big Party House je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Isporučuje se u kompletu s kompresorom. Odlikuje ga velika površina za skakanje, atraktivne boje i velika izdržljivost. Dimenzije: 500 x 400 x 250 cm. Preporučeno maksimalno opterećenje do 225 kg, preporučena operativna površina 17.5m2 - 20 m2. CE certificiran.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC, Polyester.
Dimenzije: 500 x 400 x 250 cm (napuhano), dimenzije pakiranja 47 x 45 x 75 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 225 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor 450W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 215.0 cm |
| Dubina | 500.0 cm |
| Širina | 400.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 225 |
| Dopušteni broj djece | 5 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 450W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 39 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 47 x 45 x 75 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Dvorac Big Party House
799,95 €
Dvorac Big Palace
854,95 €
Uz ovaj artikl uzeli su još...
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.



