Dvorac Fun Palace
Dvorac Fun Palace
726,95 €
Šifra: 38.00778
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Fun Palace je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-3E, 450W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavl ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Fun Palace je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-3E, 450W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 300 x 300 x 210 cm. Dimenzije pakiranja: 42 x 42 x 69 cm. Preporučeno maksimalno opterećenje do 180 kg, preporučena operativna površina 7,5 m2 - 10 m2. CE certificiran.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC, polyester.
Dimenzije: 300 x 300 x 210 cm. Dimenzije pakiranja: 42 x 42 x 69 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 180 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor W-3E, 450W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 210.0 cm |
| Dubina | 300.0 cm |
| Širina | 300.0 cm |
| Težina korisnika maks (kg) | 180 |
| Dopušteni broj djece | 4 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Materijal | PVC, Polyester |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 680W/220V |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 32 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 47 x 45 x 90 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Dvorac Fun Palace
726,95 €
Šumska kućica
754,95 €
Dvorac Big Party House
799,95 €
Dvorac Big Palace
854,95 €
Uz ovaj artikl uzeli su još...
Dvorac Big Palace
854,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.

