Dvorac Fun Party House
Dvorac Fun Party House
426,95 €
Šifra: 38.00803
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Dvorac Fun Party House je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-2E, 350W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo po ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Fun Party House je vrlo kvalitetan proizvod, dvostruko prošiven materijal debljine 0,4 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom W-2E, 350W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 280 x 210 x 196 cm. Dimenzije pakiranja: 40 x 40 x 48. Preporučeno maksimalno opterećenje do 135 kg, preporučena operativna površina 5,8 m2 - 7,5 m2. CE certificiran.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: 840D s PVC presvlakom.
Dimenzije: 80 x 210 x 196 cm (napuhano), dimenzije pakiranja 40 x 40 x 48 cm. Debljina materijala 0,4 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 135 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor W-2E, 350W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: nije za komercijalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 196.0 cm |
| Dubina | 210.0 cm |
| Širina | 280.0 cm |
| Visina sigurnosne mreže (cm) | 125 |
| Težina korisnika maks (kg) | 135 |
| Dopušteni broj djece | 2 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Visina površine za skakanje (cm) | 40 |
| Dimenzije površine za skakanje (cm) | 210 x 210 |
| Materijal | 840D s PVC presvlakom |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.4 |
| Broj plastičnih sidra | 4 |
| Kompresor uključen | Da |
| Dužina kabela (m) | 2.00 |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 21 |
| Dimenzije pakiranja kompresora (cm) | 38 x 28 x 28 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 41 x 41 x 79 |
| Težina pakiranja kompresora (kg) | 6 |
| Osnovna upotreba | Privatna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.

