Dvorac Happy Bounce Activity Professional
Dvorac Happy Bounce Activity Professional
2.538,95 €
Šifra: 38.01305
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 24
Dvorac Happy Bounce Activity Proof je namijenjen za komercijalnu i profesionalnu upotrebu, dvostruko prošiven materijal debljine 0,6 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom, 950W/220V, navlakom, setom za popravk ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Dvorac Happy Bounce Activity Proof je namijenjen za komercijalnu i profesionalnu upotrebu, dvostruko prošiven materijal debljine 0,6 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom, 950W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 580cm x 260cm x 250cm. Dimenzije pakiranja: 52 x 52 x 73 cm. CE certificiran.
☀️ Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
🟠 Materijali / Sastojci: PVC.
🟠 Dimenzije: 580 cm x 260 cm x 250 cm. Dimenzije pakiranja: 52 x 52 x 73 cm. Debljina materijala 0,6 mm.
🟠 Preporučeno maksimalno opterećenje do 180 kg
🟠 Opseg isporuke: isporučuje se u kompletu s kompresorom, 950W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu.
⚠️ Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
⚠️ Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
⚠️ Napomena: prikladno za komercijalnu upotrebu.
🟠 Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 250.0 cm |
| Dubina | 580.0 cm |
| Širina | 260.0 cm |
| Visina sigurnosne mreže (cm) | 160 |
| Težina korisnika maks (kg) | 180 |
| Dopušteni broj djece | 4 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Visina površine za skakanje (cm) | 40 |
| Dimenzije površine za skakanje (cm) | 415 x 180 |
| Materijal | PVC |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.55 |
| Broj plastičnih sidra | 6 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 950W/220V |
| Dužina kabela (m) | 2.00 |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 62 |
| Dimenzije pakiranja kompresora (cm) | 50 x 50 x 32 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 75 x 75 x 92 |
| Težina pakiranja kompresora (kg) | 11 |
| Osnovna upotreba | Komercijalna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Big Party House Professional
2.538,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.





