Happy Bounce Double Mega Slide Professional
Happy Bounce Double Mega Slide Professional
2.485,95 €
Šifra: 38.01306
Mjera: 1 komad
Garancija (mjeseci): 12
Happy Bounce Double Mega Slide Proof je namijenjen za komercijalnu i profesionalnu upotrebu, dvostruko prošiven materijal debljine 0,6 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom, 950W/220V, navlakom, setom za popra ... Više
Dostupnost artikla: Artikl trenutno nije dostupan
Hvala. Na upisanu e-mail adresu dobiti ćete obavijest kada proizvod ponovno postane dostupan.
Greška! Provjerite unesene podatke.
Detalji
Happy Bounce Double Mega Slide Proof je namijenjen za komercijalnu i profesionalnu upotrebu, dvostruko prošiven materijal debljine 0,6 mm. Materijal laminirani pvc polyester. Isporučuje se u kompletu s kompresorom, 950W/220V, navlakom, setom za popravke i montažu. Preporučeno opterećenje do 250 kg. Jednostavno i brzo postavljanje za nekoliko minuta. Dimenzije: 620 x 240 x 300 cm (DxŠxV), dimenzije pakiranja 48 x 48 x 80 cm. Visina zaštitnih zidova cca. 160 cm. Set za sidrenje ( 6 komada ). Torba za transport.
Namijenjeno za vanjsku upotrebu. Nije preporučeno duže izlaganje ekstremnim vremenskim uvjetima. U slučaju jačeg vjetra postoji opasnost od prevrtanja. U slučaju kiše i snijega potrebno je skloniti na suho. Ne sklapati (ispuhivati) dok se ne osuši, preporučeno prethodno obrisati i pustiti da se osuši.
Materijali / Sastojci: PVC.
Dimenzije: 620 x 240 x 300 cm. Dimenzije pakiranja: 48 x 48 x 80 cm. Debljina materijala 0,55 mm.
Preporučeno maksimalno opterećenje do 250 kg.
Opseg isporuke: napuhanac, kompresor 950W/220V, navlaka, set za popravke i montažu.
Upozorenje! Nije za djecu do 3 godine starosti.
Napuhanci se mogu vratiti samo ako je paket još zatvoren. Napuhanci koji su otvoreni ne mogu se vratiti.
Napomena: pogodno za komercijalnu i profesionalnu upotrebu.
Certifikat: usklađeno s europskim sigurnosnim standardima EN 71.
| Brand | Avyna |
| Visina | 300.0 cm |
| Dubina | 620.0 cm |
| Širina | 240.0 cm |
| Visina sigurnosne mreže (cm) | 160 |
| Težina korisnika maks (kg) | 180 |
| Dopušteni broj djece | 4 |
| Dob korisnika | 3+ godina |
| Visina površine za skakanje (cm) | 40 |
| Dimenzije površine za skakanje (cm) | 300 x 220 |
| Materijal | PVC |
| Debljina PVC-a (mm) | 0.55 |
| Broj plastičnih sidra | 6 |
| Kompresor uključen | Da |
| Snaga kompresora | 950W/220V |
| Dužina kabela (m) | 2.00 |
| Težina pakiranja napuhanca (kg) | 70 |
| Dimenzije pakiranja kompresora (cm) | 50 x 50 x 32 |
| Dimenzije pakiranja napuhanca (cm) | 76 x 76 x 103 |
| Težina pakiranja kompresora (kg) | 11 |
| Osnovna upotreba | Komercijalna upotreba |
| Garancija | 1 godina |
| Certifikat | Da |
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Naša preporuka ...
Dvorac Big Palace Professional
2.485,95 €
Big Party House Professional
2.538,95 €
Upit o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Javit ćemo ti se u najkraćem mogućem roku.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Pošalji prijatelju na email
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.
Postavi obavijest o proizvodu
Tvoja poruka je uspješno poslana. Hvala.
Greška! Polja označena * su obavezna.






